Kamerové systémy

Aplikace kamerových systémů instalovaných naší firmou jsou v širokém rozsahu od instalací s nejnáročnějšími požadavky /čerpací stanice/ po jednoduší instalace do rodinných domů.

INSTALACE - instalace kamerového systému spočívá v realizaci rozvodů, osazení kamer a instalaci záznamového zařízení. V průběhu této instalace provádíme seřízení kamer a jejich zaměření na základě předchozích kamerových testů a konečných požadavků zákazníka.

SERVIS - našim zákazníkům nabízíme na kamerové systémy standartní 2 letou záruku. Zároveň nabízíme možnost pravidelných ročních kontrol a revizí Vašeho kamerového systému.

 

V současnosti jsou k dispozici 2 nejpoužívanější systémy:

 

Turbo HD kamery

Jedná se o kamerový systém v rozlišení Full HD – 2megapixely ( 1080p) a v současné době už i 5megapixelů. Signál je přenášený po koaxiálním nebo datovém kabelu do samostatného záznamového zařízení. Hlavní výhodou je možnost instalace kamerového systému bez nutnosti měnit  stávající rozvody a tudíž ušetření nákladů při upgradu z analogového systému. Systém umožňuje připojit několik kamer přes WI-FI, toto oceníte zejména v místech, kam není možné natáhnout kabel.
Nabídka kamer je široká – od jednoduchých kamer do interiéru po náročné aplikace kamer s motorickým zoomem.

Turbo HD kamery

IP Kamery

 

S instalací přenosových sítí a digitalizací videosignálu se prosazují tzv. IP kamery (IP – „Internet Protocol“). V IP kameře je vestavěn i webový video server, který zajišťuje digitalizaci videosignálu a jeho distribuci do počítačové sítě (LAN/Internet). IP kamera je opatřena Ethernet konektorem (RJ-45), takže ji lze přímo připojit ke switchi ve firemní lokální síti (LAN), nebo například k ADSL routeru, který zajišťuje připojení k Internetu.

Provedení IP kamer je obdobné jako u analogových. Jsou k dispozici box IP kamery, kompaktní IP kamery, dome IP kamery (včetně antivandal modelů), otočné auto-dome IP kamery se zoomem atd.

Možnosti využití IP kamer jsou téměř neomezené. Kromě zabezpečovacích a sledovacích aplikací se IP-kamery často používají jako tzv. on-line kamery k přímému přenosu na Internetu.